1. Kullanım Koşulları

Fotoders.com, fotoğraf konusunda eğitimi  amaçlayan bir online video eğitim kaynağıdır. Fotoders üyelik karşılığında size videolara erişim vereceğini garanti eder. Siz de web sitesini kullanarak alttaki koşullara uyacağınızı beyan etmiş olursunuz:

(i)    Web sitesinde kullanılan videoları indirmeyeceğinize, kopyalamayacağınıza, dağıtmayacağınıza;

(ii)  İçeriği ticari olarak kullanmayacağınıza;

(iii) Fotoders ‘in bilgisi olmadan herhangi bir içeriği paylaşmayacağınıza

Fotoders.com içeriğinde bulunan tüm içeriğin haklarına sahiptir. Yukarıdaki koşullara uymamanız halinde üyeliğiniz sonlandırılacağını ve hakkınızda yasal işlemler yapılacağını bildiririz.

       2. Gizlilik Koşulları

Fotoders sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece Fotoders dışında üçüncü kişilerle hiç bir suretle paylaşılmaz. Fotoders bu bilgileri pazarlama amacıyla kullanabilir. Bu bilgiler bağlantılı şirketlerle, web siteleriyle asla paylaşılmayacaktır.

Üyeler giriş yaptıktan sonra üyelik bilgilerini, şifrelerini değiştirebilirler, email bültenlerinden kendi istekleriyle çıkabilirler.

Fotoders.com banka bilgileri, kredi kartı bilgileri gibi özel bilgileri asla depolamaz, kullanıcıların bu tip bilgiler verdiği sayfalar https protokolü ile korunmaktadır.

Fotoders.com Tahir YILDIZ

Hobyar Mah. Ankara Cad. No:75/2 Sirkeci / Fatih / Istanbul